W dniach 5 i 6 czerwca 2010r. w Insbruku w Austrii odbyły się Otwarte Mistrzostwa Austrii w Taekwondo. W zawodach wystartowało łącznie prawie 950 zawodników z 37 krajów oraz 182 drużyn klubowych oraz reprezentacji krajowych. Zawody zaliczane są do kategorii „A” przez Europejską Unię Taekwondo.

• I miejsce w kat. juniorów do 73 kg Paweł Parkot
  • II miejsce w kat. juniorów do 73 kg Mateusz Bichun
  • III miejsce w kat. juniorek do 42 kg Klaudia Włodarczak
  • III miejsce w kat. juniorów do 78 kg Rafał Szypulski

Marcin Anikiej zajął dalszą lokatę przegrał drugą walkę.

W klasyfikacji drużynowej na pierwszym miejscu uplasowała się reprezentacja narodowa Francji, zdobywając 26 medali. Drugą lokatę wywalczyła reprezentacja Chorwacji natomiast trzecią reprezentacja Niemiec. Najwyżej sklasyfikowanym klubem z Polski był ULKS Borne Sulinowo. Nasz  klub wywalczył łącznie 4 medale (1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe) co pozwoliło uzyskać aż 15  lokatę w klasyfikacji medalowej. Sukces jest duży bowiem startowało łącznie ponad 180 drużyn, z czego połowa wywalczyła przynajmniej jeden medal.